top of page

Katrin & Valdek

Tartlased Katrin ja Valdek jõudsid minu juurde üsna oma pulmapeo korraldamise alguses, et hetke ummikseisust edasi liikuda.

Ametimehed olid veel paika panemata ning ka peoruumide osas olid otsad üsna lahtised. Plusse ja miinuseid kaaludes osutus valituks Laulupeomuuseum ning terve pidu sai üles ehitatud vastavalt muuseumi ruumide võimalustele.

Kirglike rattasportlastena kujunes läbivaks detailiks rattamotiiv ning soovides pakkuda külalistele midagi erilist, pakuti tervitusjoogiks rabarberilimonaadi ning laual olid käsitööveinid.

Muusikalise osana oli pruutpaaril välja valitud Marek Sadam, kelle südamlikud kontserdivõtmes etteasted olid väga liigutavaks ning hingepaitavaks kõikidele osalistele.

Pruutpaari enda tagasiside peale pulmi:

Soovime Sind südamest tänada meie unistused pulmapeo korraldamise ja dekoreerimis eest.
Kogu selle protsessi käigus, saime ainult kiitvaid sõnu Sinu kohta - mäletan veel kuidas fotograaf Margus ütles kui kuulis, et oled meil abiks - "Ah, siis ei pea küll millegi pärast muretsema, Rital on alati kõik kontrolli all..." Ja tundus, et ka tal hakka kohe kergem :) Ja nii täpselt oligi - kõik sujus imehästi. Sa teed oma tööd südamega ja leidsid jooksvalt parimaid lahendusi,

hea kindel tugi meile ja kindlasti ka tulevastele pruutpaaridele.

Sinu kaunistatud saal oli imeline!!!! Käisime järgmisle päeval autol ja rattal järgi - sealne personal mainis veelkord ära, et polnud seda saali nii kaunina veel näinudki! Sama oli paviljon - romantilne, õrn ja soe :)
PS! Tüdrukud nägid imelised välja! Nad ei tahtnud kleite seljast ära võttagi!

***

Peokoht: Tartu Laulupeomuuseum
Foto: Margus Muts ja erakogu

Tseremoonia: Peep-Ain Saar

Pulmaisa: Priit Lomp

Bänd: Marek Sadam ja Tõnu Laikre

Tort: Sirtsu Tordid

Fotoboks: Fotostop

Tütarde kleidid: Rita Kaas
Pulmakorraldus, dekoratsioonid, lilleseaded:
Rita Kaas Pruutpaar OÜ

bottom of page